Actueel

IJSBAAN GESLOTEN!

 

Kijk voor ons privacy policy onder het kopje 'Informatie'.

 

Er zijn weer entreekaarten te koop voor onze leden bij Kastenberg 'De fietswinkel' voor De Scheg en IJsbaan Twente. Let op: de prijs is €5,50 per kaartje. 

Podiumplaats Sophie Ligtenberg bij opening Stouwdamcompetitie

Na een winterslaap van een aantal maanden ontwaakten afgelopen zaterdag de inline-skaters en stond men aan de start van de eerste wedstrijd om de Stouwdamcompetitie in Heerde. Hoewel, van een winterslaap is natuurlijk geen sprake geweest. Er is hard getraind om weer top fit aan de start te staan van een nieuw inline-skate seizoen. 

Vanuit de Schaats- en Skeelervereniging Rijssen was een zevental rijd(st)ers afgereisd naar de prachtige accommodatie in Heerde. Over het algemeen werden goede resultaten geboekt, met als uitschieter de 3e plaats van Sophie Ligtenberg bij de pupillen 3 meisjes. Een goed begin van het seizoen dus! De overige uitslagen:


Marlin Schouwstra, pupillen 2 meisjes: 11e

Lotte van de Noort, pupillen 1 meisjes: 12e

Thomas Averink, pupillen 1 jongens: 6e

Ruben Ligtenberg, kadetten jongens: 4e

Jelmer Ligtenberg, junioren jongens: 6e

Jelle Ligtenberg, junioren jongens: 8e

 

170408 stouwdam heerde 0264

Sponsoren SSV Rijssen

Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption