Actueel

IJSBAAN GESLOTEN!

 

Kijk voor ons privacy policy onder het kopje 'Informatie'.

 

Er zijn weer entreekaarten te koop voor onze leden bij Kastenberg 'De fietswinkel' voor De Scheg en IJsbaan Twente. Let op: de prijs is €5,50 per kaartje. 

Start skeelerseizoen op 30 maart 2015

Komend weekend zal de klok weer naar zomertijd gaan. Hét moment om de skeelers weer uit de kast te halen en de schaatsen weer op te bergen. Maandag 30 maart starten we dan ook weer met onze skeelertrainingen. Natuurlijk bent u weer van harte welkom. Dit geldt zeker ook voor mensen die interesse hebben in het skeeleren.

Het trainingsschema staat inmiddels op de site, onder het kopje Informatie-trainingen. Ook de toerrijders zullen vanaf maandag 30 maart weer gaan toeren. Voor meer info hierover kunt u contact opnemen met Mark van den Dijk. We hopen jullie maandag 30 maart te zien om er met elkaar een mooi seizoen van te maken! alt

Sponsoren SSV Rijssen

Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption